Naglośnienie

Naprawdę duża impreza, na której bawić się ma nawet do kilku tysięcy osób nie może obyć się bez profesjonalnego nagłośnienia. Jest to element, który może zadecydować o sukcesie lub porażce każdej imprezy. Jeśli na Tobie spoczywa odpowiedzialność za powodzenie dużego koncertu, konferencji lub eventu, to oferta BCF Studio jest skierowana właśnie do Ciebie.

Udostępniamy i obsługujemy najlepszej klasy sprzęt estradowy. Zadbamy, aby każde słowo było doskonale słyszane przez nawet kilka tysięcy osób, a muzyka sprawiała, że zgromadzeni ludzie nie mogli przestać tańczyć.

Organizując koncerty, eventy, czy imprezy sportowe pracujemy na sprzęcie tak renomowanych producentów, jak JBL, Mackie, Pol-Audio, Shure, AKG, Soundcraft, Yamaha, Denon, Pioneer, czy Crown. Zaawansowana technologia estradowa, którą dysponujemy doskonale sprawdza się zarówno na mniejszych, jak i masowych imprezach.

Udane show to nie tylko nowoczesna technika, to także logistyka, technicy estradowi oraz realizatorzy dźwięku. Skorzystanie z naszej usługi oznacza dla Twojej imprezy:

  • nowoczesny sprzęt estradowy
  • instalację i obsługę urządzeń
  • profesjonalnych realizatorów dźwięku
  • doskonałą organizację, bez względu na czas, miejsce i rozmiar imprezy
  • cenę dostosowaną do możliwości naszych klientów

Tym co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji, to doświadczenie i profesjonalizm techników oraz realizatorów dźwięku, pracujących w firmie BCF Studio. Wielu z nich zyskało uznanie i doskonaliło swój warsztat pracując dla tak uznanych instytucji artystycznych, jak Teatr Polski w Bielsku-Białej. Mieliśmy przyjemność organizować koncerty gwiazd zarówno krajowego i światowego formatu. Z naszych usług regularnie korzystają zarówno firmy, jak i instytucje,.

Nasza oferta obejmuje między innymi obsługę:

  • koncertów i eventów
  • imprez sportowych
  • konferencji i szkoleń
  • imprez firmowych

Z doświadczenia wiemy, że każda impreza jest inna. Dlatego tak ważną cechą naszej usługi jest elastyczność i umiejętność wsłuchania się w potrzeby naszych klientów. Potrafimy w 100% wykorzystać nasz potencjał, bez względu na to, czy organizujemy koncert na 500 osób, czy 5000.

Skontaktuj się z nami TERAZ i dowiedz się więcej na temat możliwości, jakie oferuje nowoczesna technika estradowa. Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie, dostosowane dokładnie do Twoich potrzeb.