Scena

Solidna scena to dosłownie i w przenośni podstawa każdej imprezy, której towarzyszą występy, pokazy, przemówienia. Jeśli potrzebujesz sceny dopasowanej do Twoich potrzeb, a do tego zależy Ci na czasie i pieniądzach, to oferta firmy BCF Studio jest stworzona z myślą właśnie o Tobie.

Nasza usługa to gwarancja że:

  • koszt oraz rozmiar sceny jest dostosowany do Twoich potrzeb
  • montaż, jak i demontaż odbędzie się szybko i bez problemów
  • scena będzie spełniać wszystkie wymogi bezpieczeństwa
  • Twoja impreza uda się w 100%

Nasze sceny zbudowane są z modułów o rozmiarach 1mx2m. Dzięki temu możemy w krótkim czasie dostarczyć i zmontować scenę w miejscu, które wskażesz. Scena zbudowana z modułów to nowoczesne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się zarówno na mniejszych, jak i większych imprezach.

To co nas wyróżnia to bogate doświadczenie. Na swoim koncie mamy wiele zrealizowanych z powodzeniem imprez, zarówno tych o charakterze masowym, jak i przeznaczonych dla wąskiego grona osób. To właśnie dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów

Wiemy, że każda impreza jest inna, dlatego nasze sceny są dopasowane do konkretnych oczekiwań, konkretnych klientów. Jeśli zależy Ci na profesjonalnie zbudowanej scenie, która na pewno spełni swoją rolę, to skontaktuj się z nami już TERAZ, a my zajmiemy się resztą.