Technika konferencyjna

Czy zdarzyło Ci się być kiedyś na konferencji lub szkoleniu, na którym tylko trzy pierwsze rzędy mogły usłyszeć osobę prowadzącą, a reszta obecnych musiała zająć się sobą? Taka sytuacja nie jest komfortowa ani dla prowadzącego, ani dla słuchających, zwłaszcza jeśli za uczestnictwo w szkoleniu musieli słono zapłacić.

Jeśli organizujesz szkolenie lub konferencje, chcesz uniknąć podobnych sytuacji i zaprezentować się, jako dobry gospodarz, to powinieneś skorzystać z profesjonalnej obsługi konferencji, jaką oferuje firma BCF Studio.

Zajmujemy się kompleksową obsługą techniczną w zakresie profesjonalnego nagłośnienia konferencji i szkoleń. Nasza usługa oznacza że:

  • bez względu na miejsce na sali każdy będzie Cię słyszał, tak jakby siedział w pierwszym rzędzie
  • nie będzie żadnych przykrych niespodzianek w trakcie konferencji
  • Ty zajmujesz się zaproszonymi osobami, my zajmujemy się całą resztą
  • dostosujemy się do Twoich oczekiwań i potrzeb


Wiedza i doświadczenie naszych realizatorów dźwięku pozwala na takie wykorzystanie nowoczesnego sprzętu, które gwarantuje niezakłócony proces komunikacji pomiędzy uczestnikami w trakcie całego trwania konferencji.

Naszym klientom dajemy możliwość korzystania z wygodnej technologii bezprzewodowej, która pozwala osobie prowadzącej na lepszy kontakt ze słuchaczami. Zajmiemy się także obsługą projekcji multimedialnych, bez których trudno dzisiaj wyobrazić sobie szkolenie lub konferencje.

Jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem dla firm, instytucji i osób prywatnych, które korzystają z naszych usług. Jeśli zależy Ci na opinii doskonałego organizatora, to skorzystaj z naszej pomocy przy nagłośnieniu swojej konferencji lub szkolenia. Skontaktuj się z nami TERAZ, powiedz, czego potrzebujesz, a my zadbamy, żeby usłyszeli Cię wszyscy.