Eventy

Organizujesz imprezę integracyjną dla pracowników lub konferencję połączoną z przyjęciem? Szukasz oryginalnego sposobu, aby umilić czas swoim gościom i wciągnąć ich do wspólnej zabawy? Jeśli chcesz, żeby o Twojej imprezie opowiadano jeszcze długo po jej zakończeniu, to EVENTY przygotowane przez BCF Studio są rozwiązaniem, którego szukasz.

Przy współpracy z aktorami z Teatru Polskiego w Bielsku-Białej i Teatru Rozrywki w Chorzowie powstał znakomity program artystyczny, który łączy w sobie humor, piosenkę oraz wspólną zabawę.

Nasz program podzielony jest na kilka części, w trakcie których każdy znajdzie coś dla siebie. Usatysfakcjonowani poczują się nie tylko miłośnicy popisów wokalnych, ale także fani kabaretu i parodii.

Prezentowany przez nas program artystyczny stworzony jest tak, aby publiczność mogła brać pełny udział w wydarzeniach dziejących się na scenie i poza nią. Aktorzy nie pozwalają nudzić się publiczności ani przez chwilę, wciągając wszystkich do zabawy i zapraszając do współtworzenia spektaklu.

Aby ułatwić widzom przyłączenie się do zabawy, na projektorze multimedialnym wyświetlane są teksty piosenek. Pozwala to publiczności na zaprezentowanie swojego talentu muzycznego, także w wykonaniu solowym.

Doskonała zabawa, której nie znajdziesz nigdzie indziej!

Tak najkrócej można opisać nasz program artystyczny. Jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, co wprowadzi Twoich gości w doskonały nastrój, to skontaktuj się z nami , a my zamienimy Twoją imprezę w artystyczne wydarzenie sezonu.