Instalacje

Profesjonalne instalacje nagłośnieniowe w biurach, hotelach, salach konferencyjnych, kościołach nie wspominając o dyskotekach to nie tylko wygoda, a często po prostu konieczność. Jeśli Ty, Twoi pracownicy lub goście muszą korzystać z systemów nagłośnienia, to najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie takiego sprzętu na własność.

BCF Studio to nie tylko najlepszy sprzęt nagłośnieniowy, ale także profesjonalna instalacja, która uwzględnia akustykę, ilość osób przebywających w pomieszczeniu, pogłos oraz wiele innych elementów. Dzięki temu nasze instalacje realizują w 100% zakładane przez klienta cele.

Nasza oferta skierowana jest głównie do:

  • hoteli
  • sal konferencyjnych
  • dyskotek
  • kościołów
  • instytucji i obiektów użyteczności publicznej

Nasza usługa jest kompleksowa i obejmuje projekt, a następnie instalację sprzętu. Dodatkowo BCF Studio zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także przeglądy okresowe. Wykonane przez nas instalacje są niezwykle wydajne, pozostając niewidoczne dla osób znajdujących się w pomieszczeniu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie potwierdzone wieloma zrealizowanymi zleceniami. Jeśli zależy Ci na nowoczesnych rozwiązaniach nagłośnieniowych, które będą Ci służyć przez wiele długich lat, oferta BCF Studio jest stworzona z myślą właśnie o Tobie.

Powiedz nam do czego jest Ci potrzebny sprzęt nagłaśniający, a my doradzimy najlepsze rozwiązanie, precyzyjnie dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami TERAZ i dowiedz się więcej na temat możliwości, jakie oferują nowoczesne systemy nagłośnienia.